اروند شهاب

معرفی موقعیت سازه های اراضی عباس آباد

سفارش دهنده
مه بانگ آتیه
تاریخ پروژه
1401/06/17
موضوع پروژه
تیزر تبلیغاتی از موقعیت سازه های اراضی عباس آباد
خدمات پروژه
تیزر تبلیغاتی

توضیحات پروژه

اراضی تپه عباس آباد یا نگین سبز پایتخت در سالهای اخیر به قطب گردشگری و فرهنگی پایتخت ایران تبدیل شده است. مجموعه ی گردشگری تپه های عباس آباد از بخش های مختلفی همچون گنبد مینا، بوستان آب و آتش، بوستان نوروز، پل طبیعت، باغ نمایش، بوستان توسعه، باغ موزه جواهرات و باغ کتاب تشکیل شده است. گنبد مینا با استفاده از مدرن ترین و به روزترین امکانات دنیا، تصویرِ کهکشان ها، ستارگان و اختران را در فضای سه بعدی برای بازدیدکنندگان به نمایش می گذارد. بزرگترین اسکیت خاورمیانه در این مجموعه قرار دارد.
از دیگر امکانات فرهنگی که در تپه های عباس آباد وجود دارند، می توان به باغ کتاب، کتابخانه ی ملی، باغ موزه دفاع مقدس و مجموعه فرهنگستان اشاره کرد. این مجموعه با تمامی بوستان ها، پارک موضوعی، امکانات و تجهیزات ویژه، مدرن و به روز همچون پلانتاریوم، پل طبیعت، موزه و دریاچه ی مصنوعی روزانه از هزاران نفر از بازدیدگنندگان و گردشگران تور تهران میزبانی می کنند. در کنار برنامه های فرهنگی و مذهبی متداولی که در مرکز تفریحی و توریستی تپه های عباس آباد تهران انجام می شود، روزهای ملی و بین المللی ثبت شده در تقویم عمومی نظیر روز آتش نشانی، روز دریانوردی که میزبان ده ها هزار نفر از شهروندان است که به صورت باشکوهی در این مجموعه برگزار می گردد. همچنین در این مجموعه رستوران ها و کافی شاپ های زیبا با معماری جدیدی به چشم می خورند که از عوامل جذاب این مجموعه بشمار می آیند.
با توجه به این پتانسیل عظیم در این منطقه؛ مجموعه مه بانگ آتیه پا به میدان گذاشته و سعی دارد با ارائه طرح های نوین و منطبق با استانداردهای جهانی، اقدامات ارزنده ی تبلیغاتی را در این منطقه انجام دهد مه بانگ هم اکنون مجری انحصاری تبلیغات در اراضی عباس آبادمی باشد. 

قرارداد تبلیغات محیطی در اراضی عباس آباد شامل 710 متر فضای تبلیغاتی در کل محدوده اراضی عباس آباد می باشد که متشکل از سازه های تبلیغاتی استند با پایه ها و روکش های استیل و شیشه سکوریت و به ابعاد 2*1 و در دو حالت تک وجهی و دو وجهی با کارشناسی دقیق و نقطه یابی های استراتژیک به تعداد 80 عدد در محوطه  اراضی نصب گردیده است و با توجه به ایندور بودن و اوتدور بودن سازه و دید مستقیم بیننده تاثیرات موثری در بازدهی تبلیغات خواهد داشت.همچنین تعداد 6 عدد بیلبورد تبلیغاتی با ابعاد 15 متری و 24 متری در بهترین ورودی ها و نقاط محدوده اراضی عباس آباد به جهت ارائه تبلیغات محیطی با دید و دور نمای عالی نصب گردیده است .
این شرکت در فاز های بعدی نگاهی نیز به ایجاد سازه های چرخان جدید و همچنین سازه های دیجتالی در محدوده ارای عباس آباد خواهد داشت .

تصاویر پروژه

معرفی-موقعیت-سازه-های-اراضی-عباس-آباد